Tato stránka používá soubory cookies. Dalším prohlížením této stránky vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookies. Více informací. OK!

Klecové velkochovy jsou zlý sen, který můžeme ukončit.

Klecové velkochovy jsou kruté, zbytečné a v Evropě nemají místo. Přidejte se ještě dnes k hnutí za zákaz klecí.

Jak zacházíme s hospodářskými zvířaty?

I dítě vidí, že je to kruté: toto jsou vnímavé bytosti, schopné cítit bolest i radost. Zvířata zavřená v kleci nesmírně trpí, protože jsou velmi omezená v pohybu a nemohou se téměř vůbec chovat přirozeně.

Stovky milionů hospodářských zvířat po celé EU žijí v tomto zlém snu. Prasnice jsou nuceny pečovat o svá selátka v úzkých kotcích, králíci a křepelky stráví celý život v holých klecích, novorozená telátka se zavírají do individuálních boxů, mnoho slepic stále strádá v obohacených klecích a husy a kachny se v klecích násilně vykrmují na produkci ztučnělých jater - foie gras.

Společně můžeme Evropu všech těchto klecí zbavit. Přidejte se a podepište Evropskou občanskou iniciativu (petici) požadující, aby EU zakázala klece v chovech hospodářských zvířat. Když se milion z nás spojí, můžeme vytvořit budoucnost bez klecí.

Vaše údaje: s vašimi osobními údaji bude nakládáno velmi pečlivě. Budou bezpečně uloženy a použity k ověření vašeho podpisu na petici. Pokud budete souhlasit se zasíláním emailů od OBRAZ, budete se moci kdykoli odhlásit.

Podepište ještě dnes >

Platforma pro Konec doby klecové

Platforma pro Evropskou občanskou iniciativu Konec doby klecové spojuje organizace na ochranu zvířat, na ochranu životního prostředí, sdružení farmářů a politické organizace pod společným praporem – za zlepšení života hospodářských zvířat ukončením používání klecí. Pracujeme jak společně, tak jednotlivě, abychom nasbírali více než jeden million podpisů na Evropskou občanskou iniciativu proti klecím.

Podívejte se na všechny organizace zde >

94 % lidí v EU věří, že ochrana životní pohody hospodářských zvířat je důležitá, a 82 % si myslí, že hospodářská zvířata by měla být chráněna lépe. Společně můžeme o jejich lepší ochranu usilovat. Společně ukončíme dobu klecovou.

Podepište hned teď >